Ünye Çekici

ÜNYE'DEKİ ÇEKİCİLER
Ünye'deki 2 Çekici hizmet vermeye hazır.
1
Kapıcı Oto Kurtarma
Ünye - Ordu
Kapıcı Oto Kurtarma
Murat Kapıcı
» 1.Yılı » 91 iş
Hemen Ara
Kredi Kartı Geçerli
2
Express Oto Kurtarma
Ünye - Ordu
Express Oto Kurtarma
Yunus Emre Kuşlu
» 1.Yılı » 220 iş
Hemen Ara
En yakın mesafe 1000₺
YAKINDAKİ ÇEKİCİLER
Size en yakın 5 Çekici bulunmaktadır.
1
Yücebaş Kardeşler Oto Kurtarma
Fatsa - Ordu
Yücebaş Kardeşler Oto Kurtarma
Cihan Yücebaş
» 1.Yılı » 306 iş
Size 20.5 km, 18 dakika uzaklıkta
Hemen Ara
En yakın mesafe 200₺
2
Fatsa Alya Oto Kurtarma
Fatsa - Ordu
Fatsa Alya Oto Kurtarma
Akın Tokatlı
» 2.Ayı » 23 iş
Size 22.0 km, 20 dakika uzaklıkta
3
Yücebaş Oto Yol Yardım
Fatsa - Ordu
Yücebaş Oto Yol Yardım
Furkan Yücebaş
» 7.Ayı » 48 iş
Size 25.8 km, 25 dakika uzaklıkta
Hemen Ara
En yakın mesafe 50₺
4
Kefelı Motorlu Araçlar
Terme - Samsun
Kefelı Motorlu Araçlar
Hüseyin Kefeli
» 5.Yılı » 395 iş
Size 31.2 km, 29 dakika uzaklıkta
Hemen Ara
En yakın mesafe 100₺
5
Aksoy Oto Kurtarma
Terme - Samsun
Aksoy Oto Kurtarma
Berati Aksoy
» 12.Ayı » 102 iş
Size 34.3 km, 34 dakika uzaklıkta
KAPALI ÇEKİCİLER
1 Çekici şuan da hizmet verememektedir.
1
Baltacı Kardeşler Oto Kurtarma
Ünye - Ordu
Baltacı Kardeşler Oto Kurtarma
Çağlar Baltacı
» 9.Ayı » 105 iş
Şuan Müsait Değil
✅ Fiyat 1000₺'den itibaren
✅ Çekici 3 Oto Çekici
✅ Ödeme Nakit ve KK
✅ Yorum 28 Yorum

Ünye çekici hizmeti, yolda kaldığınız anda gerekli olan ve seri bir şekilde çözüme kavuşması gereken çok ama çok önemli bir ihtiyaçtır. Ünye çekici işletmelerine ulaşmak bazen tahmin ettiğiniz kadar basit olamayabilir, ayrıca bulduğunuz otomobil çekici işletmesi ne derece güvenilir bu da değerlendirilmesi gereken bir konu. Bileceğiniz gibi arama motoru sonuçları üzerinde o kadar yanıltıcı reklamlar çıkıyor ki, sorunlarınıza yeni sorunlar eklenebilmesi mümkün olabilir. Hassasiyetle Ünye çevresinde oto çekici araştırırken çekiciler hakkında gerekli bilgilere sahip olmaya gayret göstermenizde büyük fayda var.

Ünye çekici firmaları, Ordu şehrinin bir çok farklı farklı bölgesinde yer alan firmalarımızdan sadece bir kaçıdır. Ünye bölgesinde arabanız bozulduysa şayet, ya da bir yakınınız bu semtte yolda kaldıysa çekici hizmeti almak için en hesaplı platformdasınız demektir.

Ünye En Yakın Çekici

Ünye çevresinde yakın bir çekici mi gerekli? Çekici hizmeti belkide ömrümüz sürecince bir kaç kez gereksinim duyacağımız bir hizmet olsada stres anlarında ivedi bir şekilde çözüme kavuşması gerekmektedir. Ünye ilçesinde oto kurtarma, oto çekici benzeri çözümlere hızlı bir şekilde erişmek, yaşadığınız mağduriyetleri çözecektir. Ordu ilinde aracınızın bulunduğu yere yakın bir oto kurtarma arıyorsanız Ünye bölgesindeki otomobil çekici firmalarına göz atmanızı öneriyoruz.

Ünye Oto Çekici

Ünye ilçesinde aracınız arızalandı ve tanıdığınız bir çekici firması bulamadınız mı? Ünye oto çekici firmaları ihtiyaç duyduğunuzda sizlere 7 gün 24 saat boyunca yardıma hazır. Türkiye’nin 81 şehrinde var olduğu gibi Ordu şehrindeki Ünye çevresinde otomobil çekici bulmak artık çok kolay. Yapmanız gereken tek şey bu sayfadaki çekici işletmelerinin yorumlarına göz atarak en güvenilir çekici fiyatlarını almanızdır.

Gün gün artan ihtiyaçlar doğrultusunda sık sık kullanılan otomobiller, arıza gibi hiç beklenmedik problemleride beraberinde getirebiliyor. Yaşanılan bu gibi sorunlar anında ne şekilde hareket edileceği hususunda insanlar maalesef yanlış karar verebiliyor. Bu yüzden kaza yada arıza gerçekleşen durumlarda arabanızı güvenli bir yerde bulundurmanız çok önem arzetmektedir.

Ünye Çekici Numarası

Ünye çevresinde çekici telefon numarası aramak için ve arabanızı en yakın servise götürebilmek için doğru yerdesiniz. Çekici telefonu araması yaparken neye dikkat etmelisiniz, sizlere bu konudada bazı değerli bilgiler vermek istiyoruz. Bildiğiniz gibi Ünye bölgesinde bir çok çekici olabilir. Ama bu firmaların ne kadar güvenilir olduğu, vergi kayıtlı bir otomobil çekici firması olup olmadığı çok önemli bir detay değil mi? İşte sitemiz üzerinden incelediğiniz tüm çekici telefonlarının yanında oto çekici işletmelerinin kaç adet müşteriye çekici hizmeti verdiğini görebilir arama kararınızı bu verilere göre verebilirsiniz. Üstelik tamamı gerçek müşteri yorumlarını da okuyarak, incelediğiniz firmayı arayıp, oto çekici hizmeti alma noktasında karar verebilirsiniz.

Ordu Ünye Çekici

Ordu ilinde otomobil çekici arama gereği duyduğunuzda, hangi noktada olduğunuz ihtiyaç duyduğunuzda sizlere yakında bir otomobil çekici bulabilmemiz için çok önemli bir kriter. Buna istinaden google aramalarında bulduğunuz bir araç çekicinin, hangi bölgede hizmet vermiş olduğunu biliyor olmanız uygun ve hızlı bir hizmet almanız adına çok ama çok önemlidir. İhtiyaç duyduğunuzda sizlere uzak bir ilçeden hizmet sağlayacak olan oto çekici firmasının hem maliyeti büyük olacaktır, ayrıca aracınızın yanına gelmesi uzun zaman alacaktır. Ordu Ünye çekici araştırması yaparken lütfen ama lütfen bu gibi konulara dikkat etmenizi öneririz.

Ünye Oto Kurtarma

Ünye oto kurtarma işi yapan firmalara ihtiyacınız mı oldu? Oto kurtarma hizmeti çekici alanında hizmet verenlere kıyasla daha dikkat edilmesi gereken ve teferruatlı bir işlemdir. Oto kurtarma hizmeti sağlanacak arabanın modeli, içerisindeki yük değeri ve ne şekilde kurtarma işlemi yapılacağı çok ama çok mühimdir. Bu konularda size hizmet sağlayacak işletmenin tecrübesi ve uzmanlığı gerçekten de yüksek ehemmiyet arz etmektedir. Çünkü oto kurtarma gibi işlemlerde can güvenliğiniz söz konusudur.

Oto çekici hizmeti ile araç kurtarma hizmetleri karşılaştırmasında ki ücret farklarıda tamda az önce bahsettiğimiz bu sebeplerden dolayıdır. Oto kurtarma gibi hizmetler hem tehlikeli hem de büyük dikkat gerektiren işlemlerdir. Sizde Ordu ilinde Ünye oto kurtarma gibi hizmetler almadan evvel lütfen oto kurtarma firmalarımız ile iletişim kurarak otomobil sigortası gibi poliçelerinin var olup olmadığını öğreniniz. Unutmayın; Ordu Ünye oto kurtarma gibi hizmetler almak için en iyi web sitesindesiniz.

Ünye Yol Yardım

Ünye yol yardım hizmeti herkesin ihtiyacına istinaden farklılık gösterir. Ünye ilçesinde çok farklı ihtiyaçlar doğrultusunda çok farklı yol yardım çözümlerine gerek duyabilirsiniz. Otomobilinizin arızalanma durumu, trafik kazası, lastik patlaması, akaryakıt bitmesi gibi hususlarda farklı çözümlere ihtiyaç duyabilirsiniz. İşte bu işlemlerin tümü hususunda sizlere 7-24 yardım etmek için buradayız. Ünye bölgesinde bulunan uzman ve hesaplı yol yardım firmalarına hızlıca ulaşabilirsiniz. Ünye bölgesinde akaryakıt bitmesi, akü takviyesi, lastik yarılması, elektriksel problemler, trafik kazaları gibi durumlarda, işinde ehil ve deneyimli yol yardım firmalarımızdan destek alabilirsiniz.

Ünye Kurtarıcı

Ordu bölgesinde kurtarıcı mı arıyorsunuz? Arama motorlarından bir çok kurtarıcı firması ile karşılaştınız ama bulmuş olduğunuz firmalara itibar edemiyor musunuz? Güven sorunu yaşamak konusunda, çok haklı olabilirsiniz, ama artık bunları dert haline getirmeyin. Çünkü google'da bulacağınız bir araç kurtarıcının hangi donanımlara sahip olduğu konusunda pek de fikir sahibi olamayabilirsiniz. Sitemiz bünyesindeki oto kurtarıcılarımızın başarı oranlarından tutunda, müşteri değerlendirmeleri ve puanlamalarına kadar bir den çok detayını incelemeniz değerlendirmeniz adına sağlıklı olacaktır. Sizde Ordu ili Ünye civarlarında kurtarıcı aramaktaysanız en doğru yerdesiniz.

Ünye Çekici

Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır, Seçimini Yap
  • {{ bolge.ilce_adi }} - {{ bolge.il_adi }}
  • {{ bolge.ilce_adi }} - {{ bolge.il_adi }}
Telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir, lütfen geçerli bir numara giriniz.

DOĞRULAMA

Lütfen cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu giriniz.

Uyarı

{{ hata }}
Teşekkürler

Teklif isteğinde bulunduğunuz firmaları Toplu Tekliflerim sayfasında görebilirsiniz.

UYARI

Hata oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Fiyat Teklifi Al!

Orducekici.com'daki çekicilerden teklif almak çok kolay, en uygun teklif için şimdi başlayın.